"Es turu savus iekrājumus savās atmiņās!" saka Latvijas dēkaiņu 79.epizodes viešņa Liene Zariņa, kura ir pārliecināta - ceļojumi un pieredzes ir izcila investīcija nākotnē.

Liene mūsu podkāstā dalīsies ar savu dēku par The Peaks of the Balkans trail jeb Balkānu virsotņu pārgājiena īstenošanu, kas ir 192km apjomīgs maršruts un ved caur Albāniju, Melnkalni un Kosovu.

Relatīvi mazpopulārais maršruts Lienei nebija kā paredzēts un pārsteidzis ik dienu. Nederīgas autobusa biļetes un brauciens kāda vietējā kunga piegādes automašīnā, kalnu sargsuņi un ganāmpulki, slikti marķētas takas un ne vienmēr labi pārdomāti lēmumi - tā ir tikai neliela Lienes ceļojuma daļa.

Kā vienu no svarīgākajām lietām, ko neaizmirst mājās, Liene min robežas šķērsošanas atļaujas, bez kuras, neizgatavojot laikus, var nejauši tikt pie soda. Dēkaine atzīst - vislabāk šādus ceļojumus plānot, izmantojot oficiālajās vietnēs pieejamo informāciju, jo tieši tur tā ir visprecīzākā!

Klausies Lienes stāstā, iedvesmojies jaunām dēkām un, ja Tev patīk tas, ko darām, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Lienes instagram mājas: instagram.com/lienelieniite
Peaks of the Balkans oficiālā vietne: peaksofthebalkans.com