Latvijas dēkaiņu 81.epizodes viesi ir Sinkeviču ģimene - Ance un Juris, kuri nupat ir atgriezušies no 18 mēnešu gara piedzīvojuma un sevi sauc par pilna laika ceļotājiem un dzīves baudītājiem.

Jauniešu dēka ir pavisam krāšņa - ceļojums pa Dienvidaustrumāziju, kāzas Indijā un noslēgumā Camino de Santjago 750km pārgājiens. Ance smejas, ka viņu dēka bijusi atvaļinājums 521 dienas garumā, ceļojot tikai ar rokas bagāžu. Vaicāsiet - kāpēc atvaļinājums? Jo, esot ceļojumā, viņu mērķis bija pilnībā ļauties pasaules skaistumam un it nemaz nestrādāt.

Lielajam piedzīvojumam Ance un Juris gatavojušies ļoti ilgi un pamatīgi - gan krājot naudu, gan plānojot maršrutu un apskates objektus, taču, esot uz vietas, viņi vadījušies pēc sajūtām.

Baudi Sinkeviču ģimenes skaisto stāstu par 18 mēnešu atvaļinājumu un noskaidro, ko no visa 521 dienā pieredzētā Ance un Juris noteikti iesaka apskatīt arī Tev!

Klausies Lienes stāstā, iedvesmojies jaunām dēkām un, ja Tev patīk tas, ko darām, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Šinkeviču ģimenes Instagram mājas.