Latvijas dēkaiņu 82.epizodes viešņa ir Alise Mango - pasaules iedzīvotāja un vegāne, kura dalīsies ar savu stāstu par vienu varenu braucienu no Meksikas uz Nikaragvu ar trīsriteni. Pagaidi...Trīsriteni?! Jā, jā, Tu nepārlasījies - ar trīsriteni teju 3 mēnešu garumā! :)

Alises lielais piedzīvojums patiesībā sākās ar testa braucienu no Rīgas uz Turciju, kas ilga 26 dienas un apmēram 2800km, par kuru vien varētu ierakstīt veselu epizodi par piedzīvoto. Taču dēkaines stāsts par garo izaicinājumu uz Nikaragvu sākas Meksikā, kur viņa, ļaujoties plūsmai, katru dienu nobrauca ar trīsriteni vidēji no 8 līdz 10 stundām, praktiski pārtiekot tikai no ceļā pieejamajiem augļiem.

Kā vienu no izaicinošākajiem mirkļiem viņa min braucienu cauri Gvatemalai - izaicinājumus sagādājis gan reljefs, gan pienācīgas teltsvietas atrašana, taču īpaši spilgti Alise atceras karstumu, ar kuru vienkārši bija jāsadzīvo.

Alise pēc piedzīvotā ir pārliecināta - Ja Tu patiešām gribi kaut ko darīt, Tu atradīsi variantus, kā to izdarīt. Tādēļ, ja meklē īpaši motivējošu saturu tieši šodienai - iepazīsties ar Alises stāstu un noskaidro, kādām īpašībām jāpiemīt, lai varētu mesties šādā dēkā!

Ja Tev patīk saturs, kuru radām, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Alises Mango Instagram mājas.