Latvijas dēkaiņu 84.epizdodes viesis ir Aleksis Riguns - aktīvs dēkainis, kurš piekrīt lielākajai daļai lietu, ko dzīve viņam piespēlē un kurš ikdienā strādā enerģētikas nozarē.

Aleksis pie mums ciemos ieradies ar stāstu par svētceļojumu Japānā - Kumano kodo, kas pēc nozīmības ir pielīdzināms Santjago ceļam Spānijā.

To, ka Aleksim patīk iet, var nojaust jau pirmajās sarunas minūtēs - pavisam nesen viņš veicis Santjago ceļu 2 mēnešu un 1760km garumā, kur no kāda japāņu gājēja arī guvis iedvesmu iet Kumano Kodo. Lai arī Kumano Kodo ir apmēram 40km garš, tas ir viens no svētākajiem ceļojumiem Japānā. Ņemot vērā, ka Aleksis ir nogājis gan Santjago ceļu, gan Kumano Kodo, viņš ir līdz šim 2. reģistrētais latvietis, kurš ieguvis "Dual Pilgrim" sertifikātu.

Dēkainis stāsta, ka jau nokļūšana uz Kumano Kodo ir vesels svētceļojums - viņš izbaudījis gan moderno, gan vēsturisko Japānu, guvis ieskatu Japānas kultūrā un, finišējot arī Kumano Kodo, viņam bija iespēja ieskandināt sintuisma templi svētā ceremonijā - un šī ir unikāla iespēja tikai "Dual Pilgrim" programmas dalībniekiem.

Klausies Alekša stāstu un uzzini, kas ir trīskājainā vārna, kādas ir galvenās atšķirības starp Santjago ceļu un Kumano Kodo, un kas dēkaini, esot ceļā, pārsteidzis visvairāk!

Ja Tev patīk mūsu radītais saturs, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas šeit - buymeacoffee.com/latvijasdekaini.

Vairāk par Kumano Kodo
Vairāk par Dual pilgrim programmu