Latvijas Dēkaiņu 88.epizodes viešņa ir ventspilniece, kura ikdienā dara visu un pa mazam kriksītim - Anna Salnikova. Anna ir cilvēks, kam dabas tuvums ir īpaši svarīgs - ne velti teju ceturto daļu gada viņa pavada ārpus telpām. Kā min dēkaine, īpaši tuvi viņai ir garo distanču pārgājieni no 200 līdz 1000 km garumā, tādēļ arī viņas piedzīvojuma stāsts būs tieši par to!

Annas piedzīvojums saistīts ar "Movement Spontaneous", kur viņa organizē dažādus piedzīvojumus. Pēdējie gadi izvērtušies nosacītā valstu krāšanā, kur Anna ar draugiem dodas apkārt kādai salai. Tā, dodoties uz Krētu teju pašā vasaras svelmē, Anna mēroja 1000 km, apejot apkārt visai salai.

Dēkaiņi savu rītu sāka agri, lai karstāko dienas svelmi pārlaistu kondicionētās kafejnīcās un paralēli strādātu. Vakarpusē iešana atkal atsākusies, dienā noejot vidēji no 15 līdz 30 km. Kā jau katrā sevis cienīgā piedzīvojumā, arī šis neiztika bez nelielām plānu maiņām - pēc apmēram 2 noietām nedēļām, Annai sāka sāpēt pēda, kā dēļ viņa attapās slimnīcā. Lai arī ārsts ieteicis miera režīmu, Anna tomēr meklējusi alternatīvas un nolēmusi atlikušo ceļu mērot ar velosipēdu.

Ja arī Tev ir interese par garo distanču veikšanu, klausies Annas stāstā par to, kā sagatavoties šādam pārgājienam un kādas mācības ceļā dēkaine guva! Savukārt ja saturs, kuru radām, Tev šķiet saistošs, priecāsimies, ja atbalstīsi mūs ar krūzīti kafijas - buymeacoffee.com/latvijasdekaini

Annas iedvesmas un piedzīvojuma blogs - medium.com/@salnikovannna
Annas Instagram mājas - instagram.com/salnikovannna