LOWkāsts nav lāsts  –  tas ir pagrīdes broadcast-s un šī vakara forecast-s, jo nav nozīmes ārā  lietus vai sniegs - katra mēneša pirmajā piektdienā plkst. 11:00 LR6 - LU Radio NABA viļņos dzirdēsiet LOWkāstu!

Lowkāsts ir vizuālās mākslas galerijas LOW trokšņa platforma, kur dažādu kultūru jomu darbinieki aicināti izjautāt vizuālās mākslas robežas, veidot eksperimentālu saturu - audio performances, muzikālus uzvedumus, paust nepopulāru viedokli, formulēt postulātus un izmēģināt ieceres, kas, iespējams, nākotnē pāraug lielos projektos, revolūcijās vai neizdzēšamos traipos. Galerijas LOW podraižu cikls, tā pat kā galerijas izdevums “Krīzes Vēstnesis”, tika radīts, lai nodrošinātu kultūras pieejamību laikā, kad klātienes pasākumu norise nebija iespējama, taču šobrīd saplūst ar galerijas izstāžu programmas aktualizētajiem jautājumiem un rada tiem papildu kontekstu. 

Jau šo piektdien (04.06.2021) tuvu un tālu izskanēs “Slikto joku banka”. Šajā LOWkāsta epizodē mākslas izstāžu producente un apvienības "Skiņī bi4ez" dalībniece Dita Birkenšteina atgādinās, ka to, no kurienes joki nāk, to nezin neviens. Lai Tev nekad netrūktu joka, autore dalīsies ar labāko no savas virtuālo atradeņu kolekcijas — šī būs Tava slikto joku banka.

LOWkāstu meklē katra mēneša pirmajā piektdienā pulksten 11:00 Radio NABA viļņos FM 95,8 un naba.lv, kā arī populārākajās podraižu vietnēs: Spotify, iTunes, Google podcasts.