Piektdien, 28. augustā, jau tradicionāli notiks Grupu kreklu diena, aicinot publiski godāt savus iemīļotos mūziķus un ziedot līdzekļus grūtībās nonākušo mākslinieku atbalstam. Latvijā akciju rīko Latvijas Radio (LR). 

28. augustā ikviens tiek aicināts uzvilkt T-kreklu ar mīļāko grupu vai mākslinieku, publicējot bildi sociālajos tīklos ar tēmturi #GrupuKrekluDiena. Viena no iespējām ziedot ir apmeklējot "Fonds Līdzskaņa" mājaslapas www.lidzskana.lv labdarības veikalu, kurā var iegādāties mūzikas ierakstus, T-kreklus vai citus suvenīrus.  

2020. gadā Grupu kreklu dienas aktivitātēm pievienosies arī Latvijas Radio 6 –  LU Radio NABA. Dienas garumā skanēs sarunas ar mūziķiem un tiks atskaņota NABAs auditorijai iemīļotā "T-kreklu" mūzika. Vairākas sarunas tiešraidē paredzētas arī ar tiem mūziķiem, kuri aktīvi iesaistās "Fonds Līdzskaņa" aktivitātēs un ar savu pienesumu atbalsta ziedojumu vākšanu – programmā dzirdēsiet sarunu ar fonda vadītāju Lienu Grīnu, mūziķi Robertu Gobziņu un  grupu ‘’Čipsis un Dullais,  “Oranžās brīvdienas”, "Tesa” un Pienvedēja piedzīvojumi" pārstāvjiem. Savukārt, raidījumā “Mūzikas sirds” būs Grupu kreklu dienas aktivitāšu kopsavilkums ar attiecīgās mūzikas atskaņošanu. 

Raidījums NABARĪTS 

8.30 – Dullais/ “Čipsis un Dullais’  

9.00 – Liena Grīna/ “Fonds Līdzskaņa” 

9.30 – Roberts Gobziņš/ “Eastbam” 

Raidījums “Dienas apskats” 

15.00 – Kārlis Tone/ “TESA” 

Raidījums “Mūzikas Sirds” 

16.00 – Māris Žigats/ “Pienvedēja Piedzīvojumi” 

Raidījums Top 25/10 LV 

17.30 – Kaspars Čakste/ “Oranžās Brīvdienas “