Radio NABA turpina piektdienu vakaros piedāvāt audiāli-virtuālas mūzikālu programmu tiešraides no dažādām Latvijas vietām. Šo piektdien no pl. 23:00 līdz 23.30 kuģis piestās Vaidavā – apvienība “Kasetes” griezīs dejas un prezentēs savu jaunāko albumu “Dialogue”.

Audio tiešraide: Radio Naba 95,8 FM un www.naba.lv/raida
Video tiešraide: www.facebook.com/radionaba

Vaidavas sintpopa apvienība ''KASETES'' nāk klajā ar otro studijas albumu “Dialogue''. Jaunais albums pieejams arī vinila formātā un digitālās versijās jau no 25. maija.

Atmosfēriski, nostalģiski un uzticīgi “Kasešu” skanējumam, rakstot šo albumu, mūziķi īpaši iedvesmojušies no dzīves galvaspilsētā. Raksturojot to kā ziemeļniecisku Miami Vice, te dzirdami nakts braucieni vecā Audi pa Rīgu, kad labā roka turas pie stūres, bet kreisā viegli izkārta pa logu, un pirkstos kūp cigarete.

Jaunajā albumā ir iekļautas kompozīcijas, kas tapušas, sadarbojoties ar tādiem Latvijas mūziķiem kā MNTHA, PODRUGA, Anete Stuce (grupa "Rīgas modes"), projekts "2222" (ansis, Viesturs Melders). “Dialogue” dzirdamas divas pie klausītājiem jau nonākušas dziesmas “Pager” un “Like You”, kuras producējis Aleksis Luriņš.

Albuma ieraksts un apstrāde veikta studijā ''Vaidavas skaņas'' laika posmā no 2016. līdz 2019.gadam. Albumu māsterējis Ģirts Laumanis (Lomix).
Izdevējs: Naba Music/Melo Records.

“Dialogue” vāciņu un vizuālo identitāti veidojuši Laima Sirmā un Valts Čibals.