Raidījuma “Mūzikas Sirds” 2022.gada sezonas noslēguma raidījums. Ja pagājušajā reizē runājām par aizvadīto gadu pašmāju mūzikā, tad šodien ieskatīsimies, kas ierakstīts, nospēlēts un novērtēts ārzemju mūzikā. Atvērsim pēdējās aploksnes, lai noskaidrotu “Mūzikas Sirds” Gada Singlu un Gada Albumu, ielūkosimies arī tajā, kā šo gadu kopsummā ir novērtējuši mūzikas kritiķi pasaulē, atminēsimies svarīgākos notikumus. Tāpat arī atvērsim pēdējās uzvarētāju aploksnes, tai skaitā, klausītāju balsojuma kopsavilkumu.

Raidījuma sākumā būs īpašs viesis. Pie mums ciemosies ukraiņu mūziķe un producente, viena no Odesas izdevniecības система dibinātājām, Hanna Brižata, kas plašāk zināma ar segvārdu bryozone. Kopā ar Kijivas kolēģi Marianu Kločko viņa 17.decembrī uztāsies MABOCA galerija Visuma Centrs 2 Madonā – pasākumā, ko rīko biedrība Skaņu Mežs un novatoriskās mūzikas platforma SHAPE+.

Šoreiz studijā kopā ar Žagaru, Daci un Kalvi būs arī “Mūzikas Sirds” gada labākā Latvijas albuma titula ieguvēja Annija Tīna Kukuka jeb Vultura.