Gads tuvojas beigām. Apbalvosim pirmos 2023.gada uzvarētājus.

Paldies, protams, arī visiem, kas šogad bija telefoniski vai uz vietas raidījumā:

Idus Abra, Juris Simanovičs, Kristiāns Laizāns, Jānis Žilde, Ods & Goča, Flaty & Kedr Livanskiy, Aija Alsiņa, Ļubomirs Meļņiks, Paula Zvevjniece & Vlads Komarockis (PRIDE), Edgars (Laba Daba), Zigfrīds Muktupāvels, Artūrs Žagars (tikai pēc MS viesošanās kopā ar LV komandu aizveda Latviju līdz 5.vieta PČ un tika nosaukts par labāko LV basketbolistu), Ozols, Arturs Skutelis, Oslo Twins, Raivis Čuda, Raimonds Bartaševics, The Bad Tones, Kristaps Rasims (BezPVN), Superkoloritas, ansis (2x), 181h.

24 kopā sanāk. Mazāk nekā citus gadus, bet tas saistīts ar veselības nedarbiem. TOTIES. Mēs dabūjām interviju ar gada LV basketbolistu, leģendāro Pērkons solistu, Latvijas labāko reperi, Ukrainas/Zviedrijas komponistu, par kuru es varētu daudz ko pastāstīt, jo tas, kas dzirdams ētera ierakstā ir aptuveni 1/5 no tā, ko viņš man izstāstīja ceļā Rīga – Cēsis un pat pieminēja koncertā, nenormāli draudzīgo Kristapu Rasimu un, galu galā, Zigfrīdu Muktupāvelu, kurš sniedza MS manu šī gada mīļāko interviju. Visvairāk man patika tā vieta, kur es aizkadrā viņam atzinies, ka esmu tāds uztraucies, viņš (būdams pats intervētājs savos raidījumos) man pateica: “Nomierinies. Viss kārtībā. Es taču ļoti labi zinu, kā tu jūties!

Īsāk sakot, atmetam sāpes un priecājamies par mūziku!

Un neaizmirstam par Ukrainu! MS ar ziedotāju palīdzību ir atkal nodevusi nedaudz naudas Ukrainas atbalstam karā pret teroristiem. Ми з вами!!  Studijā būs Žagars, Roze, Kalvis un Mareks Ameriks.