Šonedēļ raidījumā “Mūzikas Sirds” apspriedīsim, kas notiek un notiks ar daudzu mūziķu un kvēlāko mūzikas fanu iecienītāko vietni Bandcamp, kuru nesen iegādājās Epic Games, bet tūdaļ pārdeva citiem miljonāriem – Songtrdr, kuru pirmais darbs bija... atlaist pusi darbinieku, kas īpaši skāris klientu apkalpošanas servisa sfēru. Mūzikas ziņās arī apskatīsim, kā mūziķi pasaulē reaģē uz Izraēlas karu pret Palestīnas teroristisko organizāciju Hamas, un parunāsim arī par citām aktualitātēm.

Ejot cauri nedēļas labākajiem ierakstiem, šoreiz būs jāiepauzē mazliet ilgāk, jo 13.oktobrī ļoti augsti novērtētus albumus izdeva gan austrāliešu pop zvaigzne Troy Sivan, gan talantīgā amerikāņu r’n’b/neo-soul mūziķe Jamilla Woods, gan eksperimentāliste Taja Cheek ar segvārdu L’Rain, gan indie-folk mūziķe Ella Williams jeb Squirrel Flower, gan vēl vairāki mūziķi. Tikmēr Nedēļas Singla godā kāds noslēpumains projekts no Lielbritānijas.

Savukārt raidījuma otrajā daļā pie mums paciemosies brāļi lietuvieši – duets Superkoloritas, kuru veido Giedre Nalivaikaite un Adomas Koreniukas. Abi jau vakarā (20.oktobrī) ar koncertu uzstāsies M/Darbnīca, bet dienu iepriekš būs prezentējuši jaunu videoklipu dziesmai “Vasara Pasaka” Rīgas Starptautiskajā Kino festivālā. Dziesmu arī noklausīsimies radio viļņos un, protams, parunāsim par mūziku, draudzību, pludmali un vasaru, jo tieši beach-pop/retro-wave ir žanri, kuros darbojas Superkoloritas.