Atis Žagars: "Decembris mūzikā ir traks posms. Daudz balvu ceremoniju, gada topu apskati, svinīgi pasākumi utt. utjpr. Līdz ar to tas ir savā ziņā slikts laiks mūziķiem, jo pa visu minēto burzmu mēdz pazust dziesmas, kas ir izdotas šajā mēnesī, bet paslīd garām dēļ kaudzes citu darbu un pienākumu.

Šo gadu “Mūzikas Sirds” uzsāk ar apņemšanos vismaz mēģināt lielāko daļu nelaist garām. Protams, ka ne visu, jo tas gluži fiziski nav iespējams. Ņemot vērā arī saslimšanas (jau atkal – Žagars), gadu iesākam ar nelielu ieskatu daļā no labākajiem un augstāk novērtētajiem singliem un skaņdarbiem, iepriekš ierakstītā miksteipā. Lai patīkama klausīšanās un palieciet veseli!

Īpašs paldies Vultura (Annijai) un Aijai Alsiņai par burvīgajiem darbiem. Aija, starp citu, būs viesos nākamajā MS raidījumā, kad arī varēsim plašāk parunāt par viņas 2022.gada milzu skaisto darbu, kurš noslēdzās vien decembrī. Paldies arī visiem leibliem par atsūtītajiem singliem, no kuriem esmu atlasījis zemāk redzamos un dzirdamos!"

Dziesmu saraksts:

Aija Alsiņa - Lightness
Anna B Savage -  inFLUX
SBTRKT - Forward (feat. LEILAH)
Gorillaz - Skinny Ape
Baaba Maal - Yerimayo Celebration
Alberta Cross - Mercy
Lust For Youth - Accidental Win
Hibou - Night Fell
Evita Manji - BodyPrison
Blue Hawaii & Salzbauer - I Felt Love (Salzbauer Rave Edit)
Dutch Uncles - Poppin'
Nuovo Testamento -  Heartbeat
I Hate Myself Because - perfect day for a walk
Vultura - Noliec Ziedus
Lana Del Rey - Did you know that there's a tunnel under Ocean Blvd
Kosaya Gora - Te Slova
SZA - Nobody Gets Me