Kā jau runājām un rakstījām pagājušajā nedēļā, šis ir laiks, kad vislielākā uzmanība mūzikas medijos atkal ir albumiem. Jau pagājušajā raidījumā pieminējām jaunākos Sufjana Stīvensa, Fleet Foxes ierakstus. Tiem klāt pievienojušies vēl vairāki kritiķu milzu augsti novērtēti ieraksti. Šajā reizē ieklausīsimies un parunāsim par alternatīvā metāla leģendu Deftones jaunāko albumu “Ohms” (8.9/10 pēc Metacritic datiem) un izbijušās grupas Moloko solistes Roušīnas Mērfijas jaunāko solo plati “Roisin Machine” (8.7/10 pēc Metacritic datiem).

Būs arī vairāki lieliski rudens singli, oktobrim tikai iesākoties, un īss ieskats arī mūzikas ziņās, kur turpināsim runāt par “mūziķi vs. leibli” ierakstu līgumu sakarā, vērsīsim uzmanību, kā ietekmīgi mūziķi tomēr spēj panākt izmaiņas likumdošanā, bet uz jautrākas nots parunāsim par šonedēļ 25 gadus jubileju svinošo Oasis izcilo albumu “(What’s the Story) Morning Glory?” un, kā slavena popmūzikas dīva tajā pašā gadā slepus izdeva grunge(!) mūzikas ierakstu.

Raidījuma otrajā daļā Mūzikas Sirds ciemos būs mūziķe - šīs nedēļas jubilāre - Sabīne Moore. Pēdējā laikā vairāk pazīstama gan kā solo māksliniece, gan projekta MMMM vokāliste, Sabīne kopā ar kolēģiem nesen izlaidusi krietni senākā projekta Waterflower jaunu albumu “Balta Gaisma”, kurš izdots arī vinila platē. Runāsim gan par jauno ierakstu, gan par to, kā “neļauties stagnācijai” [citāts no preses relīzes].