Šo piektdien, 28.augustā, norisinās ikgadējā Grupu kreklu diena. Šīs akcijas mērķis ir publiski paust atbalstu saviem iecienītākajiem mūziķiem un ar ziedojumiem sniegt palīdzību māksliniekiem, kuri nonākuši grūtībās. Grupu kreklu diena īpaši svarīga šogad, kad Covid-19 seku rezultātā vairāku mūziķu darbība ir lielākā vai mazākā mērā cietusi. Arī Mūzikas Sirds pievienosies kolēģiem no Latvijas Radio un aicina savus klausītājus atzīmēt piektdienu, uzvelkot kādas sev tuvas Latvijas grupas kreklu.
Raidījuma sākumā nedaudz par aktuālākajām ziņām mūzikas pasaulē, bet pēc tam studijā pievienosies Māris Žigats no grupas “Pienvedēja piedzīvojumi”, kuri aktīvi iesaistījušies “Fonds Līdzskaņa” darbībā un ziedojumu vākšanā. Parunāsim par jaunumiem Māra un “pienvedēju” dzīvē un, pieturoties pie tematikas, par Latvijas mūzikas pasauli un mūziķiem tajā. Starp sarunām dzirdēsiet Mūzikas Sirds skatījumā labāko 2020.gada latviešu mūziku (līdz šim).
Grupu kreklu dienas šī gada galvenais ziedojumu mērķis ir savākt līdzekļus mūziķa Gunāra Meijera atbalstam, kuram nepieciešama steidzama medicīniskā palīdzība. Klausītāju sirdīs un atmiņās Meijers pazīstanms ar tādām dzismām kā “Meitene” un “Ramona”. Mūziķim ir otrā tipa cukura diabēts, kura ietekmē radušās pārvietošanās grūtības. Ziedojumu Gunāra atbalstam var veikt zvanot pa ziedojumu tālruni 90006480 (viens zvans 1,42 EUR) vai "Fonds Līdzskaņa" mājaslapā https://www.lidzskana.lv/veikals/gunara-meijera-atbalstam#veikals