Studijā, pēc nelielas atelpas atgriežoties Dacei, “Mūzikas Sirds” šonedēļ visnotaļ ekskluzīvs notikums – intervija ar ASV grupas Nothing līderi Domeniku “Nicky” Palermo. Apvienība šobrīd atrodas Eiropas koncertturnejā un jau šo sestdien piestās arī Rīgā. Atgādināšu, ka Nothing, ko es gan “shoegaze” vietā liktu pašizdomātā “neo-grunge” mūzikas žanrā, ir ļoti atzīta visas pasaules mūzikas presē, īpaši ar savu otro studijas plati “Tired of Tomorrow” (2016), lai gan mēs, protams, vairāk pievērsīsimies Nothing pagaidām pēdējam ierakstam “The Great Dismal” (2020), kurš MS ausīs šķiet pat vēl jaudīgāks, vismaz emocionāli.

Tāpat stundas otrajā pusē pie mums paciemosies grupa Pizdets I Meyk the Hevi Metāls, lai parunātu par saviem jaunumiem, piedzīvojumiem un gaidāmo koncertu 13.aprīlī.

Līdz ar to mūzikas ziņas šoreiz gana īsas, galveno uzsvaru liekot uz pirmdienas naktī aizvadīto Grammy Awards ceremoniju.

Savukārt nedēļas albuma godā šoreiz džeza ieraksts – Londonā dzīvojošā Mančestras mūziķa Alabaster DePlume jaunākā plate “GOLD”. Šoreiz par albumu runās nevis Atis vai Dace, bet gan pašmāju džeza mūzikas mīļotājs un eksperts Mareks Ameriks, ar kuru sazvanīsimies raidījuma beigās.

Tāpat arī jauni singli no Pink Floyd(!) un Pusha T.