Šodienas "Mūzikas Sirds" galvenais notikums - intervija ar jaunās Bristoles grupas Oslo Twins solisti Klaudiju Vulieimiju. Grupa radusies pavisam nesen un pirms mēneša laida klajā burvīgu četru dziesmu EP "Back To Nothing", kurš tapis vēl mājsēdes laikā. Parunāsim gan par minēto ierakstu, gan grupas tapšanu, gan skanējumu un ietekmes avotiem, gan arī varbūt citām lietām.

Nedēļas albuma godā šoreiz koncertieraksts. Niks Keivs kopā ar ilggadējo kolēģi Vorenu Elisu pirms pāris gadiem izdeva albumu "Carnage", kam sekoja arī koncertturneja. Pirms nedēļas tika izdots ieraksts "Australian Carnage - Live At The Sydney Opera House", kurš ierakstīts pagājušā gada decembrī Sidnejā, izpildot gan minētā albuma dziesmas, gan arī šo to no Nick Cave & The Bad Seeds repertuāra, papildinot to visu ar asprātīgiem jokiem.

Noteikti jāpiemin arī 25.augustā izdotais pērn mirušā amerikāņu trompetistes Džeimijas Brenšas pēdējais albums "Fly or Die Fly or Die Fly or Die (World War)", kas saņēmis nedalītu kritiķu mīlestību.

Raidījuma ievadā arī iziesim cauri nedēļas mūzikas ziņām un jaunākajiem singliem.

Studijā šodien Žagaram & Rozei pievienosies mūsu draugs Kalvis Bormanis. Tātad parunāsim arī par Rīgas Modes jauno videoklipu dziesmai "Kalifornija"!