Šonedēļ "Mūzikas Sirds" neiztrūkstošais saules stars - Roze - devusies uz Nīderlandi, lai izbaudītu The National koncertu, par ko viņa pavisam noteikti pastāstīs nākamajā raidījumā. Tas nozīmē tikai vienu - šis atkal būs saviem standartiem neierasts raidījums.

Šoreiz atliksim malā mūzikas ziņas, singlus (mazliet gan parunāsim par jaunākajiem albumiem), jo šodien būs draudzīga saruna starp diviem jūrmalniekiem, kuri turklāt mācījušies vienā skolā, tiesa, dažādos laika posmos. Proti, studijā viesosies viens no Latvijas rokmūzikas spēcīgākajiem vokālistiem - Raimonds Bartaševičs! Papļāpāsim gan par Jūrmalas laikiem un 4.vidusskolu (tagadējo Pumpuru vidusskolu), Menuetu un muzikālo gaitu sākumu Raimonda karjerā, gan par Pērkonu, tā slaveno koncertu Ogrē un paviesošanos ASV vēl tālajos astoņdesmitajos, gan par nesenākiem notikumiem Pērkons sakarā.

Raidījuma sākumā arī mazs ieskats aizvadītajā Zola Jesus koncertā "Hanzas Peronā" pagājušo svētdien, kā arī atgādinājums par jau rīt sākošos festivālu "Skaņu Mežs", kam gan vairāk pievērsīsimies nākamajā nedēļā, kad notiks divi galvenie vakari.