Šodien raidījumā "Mūzikas Sirds" divi viesi. Juris Simanovičs pavisam drīz laidīs klajā jaunu albumu "Mīlestības metastāzes", kas būs viņa pirmais solo ieraksts kopš 2016.gada izcilās plates "Kā samierināties ar savu nenozīmību". Parunāsim gan par mīlestību, gan metastāzēm, gan arī 14.februārī gaidāmo Jura un kolēģu koncertu Anglikāņu baznīcā, kā arī noklausīsimies kaut ko ekskluzīvu no gaidāmā ieraksta.

Pirms Jura viesosies arī salīdzinoši jaunais mūziķis Kristiāns Laizāns jeb Red Lung, kurš, savukārt, gada sākumā izdevis debijas solo EP "Sleepless". Ar viņu padiskutēsim par negulētām naktīm un alternatīvu kantrī mūziku.

Mūzikas ziņās iziesim cauri 2023.gada Grammy balvu ieguvējiem un zaudētājiem, pieminēsim mūžībā aizgājušās mūzikas leģendas - slaveno komponistu Bērtu Bakeraku (Burt Bacharach) un The Drifters ilggadējo dalībnieku Čārliju Tomasu (Charlie Thomas), kā arī mēģināsim saprast, kurš ir spēcīgi iedevis pa galvu savulaik cienījamajam mūziķim Rodžeram Votersam, vai tomēr tā ir klīniska vecuma kaite. Ielūkosimies arī aktuālākajos albumos.

Raidījumu šoreiz vadīs Žagars un Kalvis.