Pirms Latvijas Republikas Proklamēšanas svētkiem un gada mūzikas notikumu apkopošanas, kas sekos uzreiz pēc tiem, Radio NABA ēterā pēc nelielas pauzes atgriežas raidījums “Mūzikas Sirds”, turklāt uzreiz ar trim intervijām.

Raidījuma pirmajā cēlienā studijā paviesosies Rūdolfs Ozols, kurš šoreiz pārstāvēs grupu Perestroika. Apvienība ar nenosakāmu dalībnieku skaitu pavisam nesen izdeva vienu no spožākajiem šī gada pašmāju mūzikas (un arī debijas) ierakstiem “Memorial Server”, kas pārsteidz ar ļoti plašu žanru daudzveidību tajā.

Raidījuma otrajā ciklā piezvanīsim uz Somiju, lai pēc pusotra gada atkal pārmītu dažus vārdus ar melanholiski sapņainās guļamistabas popmūzikas pārstāvi Sami Suova. 2021.gada maijā runājām par viņa debijas solo albumu “Job”, bet tagad mūziķis ar segvārdu Job laidis klajā kārtējo burvīgo singlu. Mēģināsim uzzināt, vai tas nozīmē arī drīzumā gaidāmu jaunu albumu.

Savukārt trešajā nogrieznī mūs apciemos dalībnieki no apvienības Les Attitudes Spectrales, kuri pavisam nesen izdeva jaunu singlu ar nosaukumu "Hidden Mothers" un sola arī jaunu albumu. Ko no tā sagaidīt, kad, kā arī par citām lietām parunāsim nedaudz pāri puspieciem.

Visam pa vidu izskriesim cauri arī galvenajiem ziņu virsrakstiem un piektdienas albumu sarakstam.