Tikai otro reizi “Mūzikas Sirds” 7,5 gadu vēsturē raidījums sāksies 15:30 un skanēs pusstundu ilgāk nekā ierasts. Tas saistīts ar to, ka ap 15:30 mēs sazināsimies ar solistu Duglasu Ričardsu no Lielbritānijas apvienības Plastic Mermaids, kuri tieši šodien (30.septembrī) izdod savu otro studijas albumu “It’s Not Comfortable To Grow”. Aktuālais singls “Elastic Time” jau šobrīd skan Radio Naba rotācijā un iekļauts jaunumu sarakstā Top 25. Albuma materiāls esot sarakstīts 2020.gada pirmajā pusē, kad bija pirmais pandēmijas vilnis, un ļoti personisks Ričardsam. “Dziļa, emocionāla sirdssāpju daudzo šķautņu izpēte, veroties no tekstu autora Duglasa acīm,” vēsta grupas ieraksts bandcamp vietnē, bet mēs noteikti parunāsim arī par grupas vēsturi un muzikālā skanējuma augšanu, kas, salīdzinot ar debijas ierakstu, ieguvusi grandiozākus vaibstus.

Savukārt ierastajā “Mūzikas Sirds” laikā (16-17) mūzikas ziņās parunāsim par daudz apspriesto Īena Brauna uzstāšanos Glāzgovā, peripetijām ap to, kurš uzstāsies amerikāņiem tik svētajā “Super Bowl” pārtraukumā, kādreiz cienītā Pink Floyd dalībnieka Rodžersa Votersa smadzeņu murgiem, jaunu rekordu Billboard Top 100, skarbo mūziķu realitāti, atgriežoties uz skatuves pēc Covid-19, un, protams, pieminēsim reperi Coolio, kurš šonedēļ negaidīti devās mūžībā 59 gadu vecumā. No albumiem uzsvērsim britu mūziķes Betas Ortones sensitīvo un liriski skaisto astoto studijas plati “Weather Alive” un amerikāņu džeza bundzinieka Makaja Makreivena jaunāko solo ierakstu “In These Times”. Neiztiksim arī bez jaunākajiem singliem.

Raidījuma vidū atdosim pagājušās nedēļas parādu, piezvanot uz Franciju, lai beidzot tiešraidē parunātu ar Oakman solisti Marīnu. Pirms nedēļas mums sanāca mazs misēklis ar tālruņa numuru neprecizitāti, vēlāk ar mūziķi sazinājāmies, un viņa atstāja tik omulīga cilvēka iespaidu, ka gribas, lai viņas teiktais izskan no pašas mutes, nevis ļoti šķidri manis atreferēts, kā to ātrumā mēģinājām darīt 23.septembrī.

Šoreiz “Mūzikas Sirds” būs pilnā sastāvā – Dace, Kalvis un Žagars.