Raidījuma pirmajā pusē mēs zvanīsim uz Londonu, lai parunātu ar Kevinu no elektroniskās mūzikas dueta Real Lies, kuru jaunākais singls “Ultraviolet” vēl tikai pirms septiņām dienām tika atzīts par “Mūzikas Sirds” “Nedēļas Singlu”, kā arī ir atrodams Radio Naba Top 25 jaunumu sarakstā. Grupa spoži debitēja 2015.gadā ar savu debijas albumu “Real Life”, kurš izpelnījās uzslavas no daudziem britu medijiem, ieskaitot NME un Clash. Tajā gadā grupa devās kopīgā koncertturnejā ar Foals, uzstājās Glastonbury festivālā un citur. Tikai septiņus gadus vēlāk Real Lies ir atgriezušies ar otro studijas ierakstu “Lad Ash”, kura 90’to gadu house mūziku caurvij d’n’b un 2-step līdzīgi ritmi kopā ar brīžiem pat izteiktu vēlas nakts chill-out ambient noskaņu.

Savukārt raidījuma otrajā pusē runāsim ar Kalifornijas mūziķiem Mykki Blanco, kuri jau šovakar (7.oktobrī) uzstāsies Rīgā, Mākslas centrā “NOASS”. Tiesa, šoreiz ne kā solo izpildītāji, bet duetā ar Sam Avecedo. Tas ir viņu kopīgs projekts ar nosaukumu EXPAT, kas neizdod ne albumus, ne singlus, bet piedāvā “dramatisku un teatrālu dzīvo performanci". EXPAT darbojas vien nepilnu gadu, bet jau šobrīd uzstājās ar izpārdotiem koncertiem Eiropā. Parunāsim par EXPAT, kā arī jau pēc nedēļas gaidāmo Mykki Blanco trešo studijas albumu “Stay Close To Music”.

Pašā raidījuma sākumā vēl atskatīsimies uz vakar piedzīvoto The Cure un The Twilight koncertā, pārskriesim cauri mūzikas ziņām. Raidījuma izskaņā arī nedaudz ielūkosimies labākajos nedēļas albumos.