Šodien raidījumā “Mūzikas Sirds” turpināsim runāt ar Lielbritānijas rokmūzikas jaunajiem talantiem. Londonas post-punk kvartets Talk Show nupat laiduši klajā savu ļoti jaudīgo otro mazalbumu jeb EP “Touch The Ground”, kuru producējuši slavenās apvienības Hot Chip dalībnieki Džo Godards (Joe Goddard) un Els Doils (Al Doyle). Sazvanīsimies ar grupas solistu Herisonu Svonnu (Harrison Swann), lai parunātu gan par EP, gan par rokmūzikas atdzīvošanos Lielbritānijā pēdējos gados, gan 90. gadu britu elektronisko mūziku, kura ietekmējusi jaunā EP skaņu, gan, protams, ... futbolu.

Raidījuma otrajā daļā studijā viesosies zviedru mūzikas kompānijas “Swedish Showcase” pārstāvis Klāss Nordlings (Claes Nordling), kurš jau kopš neatminamiem laikiem ir atvedis dažādus māksliniekus arī uz Rīgu. Šo piektdien klubā “Depo” Klāss būs uz skatuves pats ar savu projektu Retrograth.

Albumu frontē šoreiz izcelsim Kanādas grupas Alvvays jaunāko plati “Blue Rev”, ko dažs mūzikas medijs pamanījies nosaukt par kanādiešu labāko ierakstu viņu desmit gadu karjerā. Turpat blakus liekams arī Ziemeļlondonas apvienības Sorry otrais studijas albums “Anywhere But Here”, kas ļoti veiksmīgi lavierē starp dažādiem rokmūzikas žanriem, popmūzikas vaibstiem un pat pasmeļas iedvesmu no trip-hop mūzikas.

Kā ierasts, arī svarīgākās mūzikas ziņas un citi jaunumi.