Gads iet uz izskaņu, kas nozīme, ka jau drīz pievērsīsimies gada albumu, singlu un citiem topiem. Pirms šī “lielā kopsavilkumu” laika vēl ir brīdis ielūkoties pašmāju mūzikas jaunumos. Decembra pirmajā raidījumā “Mūzikas Sirdī” viesosies divas pašmāju apvienības, kas līdz ar ziemas iestāšanos izdevušas jaunus singlus.

Raidījuma pirmajā pusē pie Ata un Daces pievienosies grupas “The Coco’Nuts” pārstāvji, lai parunātu par 1.decembrī izdoto “Getting Dark”, kas ir gandrīz kā 180 grādu pretstats iepriekš izdotajā un “Radio NABA” topā iekļautajā “See You Dance Again”. Dziesmas pirmie aizmetņi nāk jau no 2014. gada, bet tapusi atdzīvināta pavasarī gaidāma albuma “Forward Back” ieskaņās un papildināta ar lauka ierakstiem un grupas kora dziedājumu.

Raidījuma otrajā pusē parunāsim ar Otomāru un Rūdolfu no apvienības “Perestroika”, kas oktobra beigās publicēja dziesmu “Eastern Fashion”. Paši par sevi puiši raksta, ka "Perestroika (krievu перестройка - "pārbūve") ir mūsdienu interpretācija reformai, kura sasniegusi kritisko masu, kļuva nekontrolējama gadsimtu mijā, ko raksturoja sabiedrības pāreja no represīvu sistēmu kontroles uz neierobežotu pašnoteikšanos. Šis ir Amsterdamā radies muzikāls projekts divu cilvēku izpildījumā - divu pretstatu sadarbībā, kas līdzsvaro realitāti ar tās tiešsaistes spoguļattēlu."

Protams, arī mazliet par jaunumiem mūzikas pasaulē un pagājušās nedēļas augstāk novērtētajiem singliem un albumiem.