"Mūzikas Sirds” komanda Lieldienu brīvdienas aizvadīja ļoti dažādi, tādēļ laiks atkal satikties un atgriezties gan ierastajā ritmā, gan studijā, lai apskatītu jaunākos notikumus un ierakstus mūzikas pasaulē.

Straujiem soļiem tuvojas pašmāju mūzikas festivālu sezona. Mēs, protams, ar visvairāk jūsmojam par šīs nedēļas ziņu, ka pēc divu gadu pārtraukuma varēsim tikties klātienē no 5. līdz 7. augustam mūzikas un mākslas fesivālā “Laba Daba”!

Kamēr gaidām šo notikumu, ielūkosimies, kā aizvadīts viens no skaļākajiem festivāliem “Coachella”, kur šogad vairāki mākslinieki atrādījuši savas jaunākās dziesmas dzīvajā izpildījumā. Starp citiem jaunumiem arī apvienības “Mogwai” ģitārista memuāri, Hārlemas kultūras festivāla atdzimšana, “Toro y Moi” un “Eric André” īsfilma, “Sonic Youth” albums Ukrainas atbalstam, “A$AP Rocky” aizturēšana.

Raidījuma otrajā pusē studijā pievienosies Alberts un Kalvis no apvienības “The Bad Tones”, kuri šodien izdevuši “Nest” – grupas pirmo oficiālo singlu latviešu valodā. “The Bad Tones” ir dabas un blūza iedvesmots psihedēliskā roka kvartets, ko raksturo sapņainas ģitāras un viļņainas balsis. Grupas sastāvā spēlē Edvards Broders, Kalvis Sležis, Rūdolfs Ozols un Alberts Levics. Puši vairākus gadus pavadīja “tālās distances” (long distance) attiecībās, bet nu atkal atrodas vienas valsts robežās. Parunāsim par jaunāko singlu, grupas radošo darbību kopš “atkalapvienošanās” un par to, kas sekos jaunajam singlam.

Šonedēļ izziņota arī virkne jaunu albumu, no kuriem, protams, ar vislielāko sajūsmu sagaidītas ziņas par Kendrika Lamāra “New Album Mr. Morale & The Big Steppers”. Savukārt šodien no rīta izdots jaunākais Pusha T ieraksts “It’s Almost Dry”. Ielūkosimies arī pagājušajā nedēļā izdotajos zviedru producenta Axel Boman platē “LUZ”, kā arī Kijivas producenta Koloah ierakstā “Serenity”, kas tapis uzreiz pēc nežēlīgā Krievijas iebrukuma kaimiņvalstī.