Pēc ilgstošāka slimības perioda Radio NABA atgriežas “Mūzikas sirds”! Turklāt gandrīz pilnā sastāvā.

Studijā būs Roze, Tīna a.k.a Vultura un Žagars. Nē, tas vēl nav viss. Bez n-tajiem singliem mums ar jauno plati ciemos būs apvienības Kuba pārstāvji Mareks Ameriks un Mikus Solovejs! Parunāsim par Kubu un Laukumiem. Īsāk sakot, par matemātiku. Varbūt nedaudz par saksofoniem un bungām, un jauno albumu, kurš digitāli tiek izdots tieši šodien.

Tāpat mēs sazināsimies ar Edgaru Āboliņu, lai uzzinātu vairāk par Laba Daba festivālu, kurš šogad no augusta pārcēlies uz jūliju. Kas uzstāsies? Kā ērtāk nokļūt?

Un, galu galā, novēlēsim muzikāli krāsainu un interesantu vasaru ar n-tajiem tajā paredzētajiem pasākumiem, ieskaitot Toma Jorka un Džonija Grīnvuda debiju Latvijā The Smile sastāvā.

Būs arī ierastās mūzikas ziņas, kurās padiskutēsim jau atkal par mākslīgā intelekta nodarījumiem mūzikas industrijai, vai ir nepieciešami 100 karogi festivālos, kā arī pieminēsim mūžībā aizgājušos.

Ir vesela kaudze jaunu singlu, bet nedēļas albuma godā britu mūziķe Lola Young, kura pirms svētkiem izdeva burvīgu un gudri nostrādātu, lai arī dusmīgu pop/soul albumu “This Wasn't Meant For You Anyway”.

Asaras atstāsim mājās, prieku & jaunu mūziku atnesīsim klausītājiem, pirms jūlija atvaļinājuma novēlot visiem kārtīgi, bet droši izklaidēties un veldzēties saules staros.