Šoreiz Mūzikas Sirds aizritēs ļoti īpašā gaisotnē, jo raidījumam aprit pieci gadi, kopš ar INIT skaņdarbu "Talking About Talking" (C.P.I. Remix) tas pirmo reizi izskanēja radio NABA viļņos. Turpinot mazliet neregulāru tradīciju, studijā pievienosies paša pirmā raidījuma viesis - Staņislavs Fisenkovs no intro.lv. Lēš, ka Staņislavs par Mūzikas Sirds pirmo raidījumu atceras vairāk nekā Atis. Cik šis apgalvojums patiess vai aplams, - lemsim ēterā! 
 
Dzimšanas dienas jautrību izlīdzināsim ar jaunumiem par to, kā COVID-19 pandēmija "iepauzējusi" mūzikas industrijas darbību. Kā ierasts, arī par citiem jaunākajiem mūzikas pasaules notikumiem un ierakstiem. To skaitā - Porridge Radio jaunākais EP.

Ap pl.16.10 plānojam telefoninterviju ar Baltkrievijas grupu Super Besse, kas tieši šodie izdod jaunu albumu "Un Rêve". Albums Un Rêve ir ieskaņots Berlīnē un Minskā. Tāpat kā iepriekšējos Super Besse studijas ierakstus 63610* (2015) and La Nuit* (2017), to izdod Latvijas apgāds I Love You Records. Super Besse trešā albuma dziesmu pirmizrāde notika jau 26. februārī Klermonferānā, Francijā. Diemžēl albuma prezentācijas koncertu 20. martā Rīgā nākas pārcelt sakarā ar ārkārtas situāciju koronavīrusa Covid-19 dēļ, bet jauns koncerta datums tiks izziņots drīzumā, iegādātās biļetes būs derīgas.