Šīs nedēļas “Mūzikas Sirds” būs īpašs ne tikai tāpēc, ka mēs atzīmējam 8 gadu jubileju, kopš šis raidījums ir Radio NABA ēterā, bet arī dēļ mums tuviem mūziķiem, kuri sniegs intervijas un paviesosies pie mums. Divi – attālināti, viena – klātienē.

Raidījuma pirmajā daļā mēs sazināsimies ar sen nedzirdēto mūziķi Kedr Livanskiy, kuras uzstāšanos 2016.gadā varējām baudīt festivālā “Laba Daba”. Jau pēc nedēļas uz amerikāņu leibla 2MR tiks izdots viņas jaunākā projekta Kosaya Gora debijas ieraksts “KosGora”. Tas, kā rakstīts preses relīzē, nemaz nav tik sens projekts, jo ar producentu Flaty viņa sadarbojusies jau iepriekš. Kad, kur, kā tas sākās, ko mēs varam sagaidīt no albuma, pajautāsim gan Kedr, gan pašam Flaty, kurš arī pievienosies mūsu sarunai.

Raidījuma otrajā daļā Radio Naba studijā paviesosies uzreiz divi Zelta Mikrofoni! Un kopā ar tiem to īpašniece Annija Tīna Kukuka jeb Vultura, ar kuru savukārt parunāsim par viņai aizraujošo debijas gadu mūzikā, minētajiem Mikrofoniem, kā arī atcerēsimies viņas pirmo interviju Radio NABA, kas notika... precīzi pirms gada – “Mūzikas Sirds” 7 gadu jubilejas raidījumā!

Pa vidu arī mūzikas ziņas, nedēļas singls un ieskats nedēļas albumos, kur arī daudz jaunumu – slavas vārdus no kritiķiem šonedēļ izpelnījušies britu reperis slowthai ar savdabīgu rokmūzikas savienojumu ar hip-hop albumā “UGLY”, amerikāņu popmūziķe Kali Uchis un arī avangardiskās elektroniskās mūzikas pārstāve Kate NV.