Kā lai atrod laiku pat nevis tikai noklausīties, bet gan arī kārtīgi izbaudīt visu mūziku, kas iznākusi? Šāds jautājums šonedēļ nomocījis MS vadītājus un noteikti arī citus mūzikas entuziastus. Šķiet, ka nav mūzikas žanra, kas pēdējo dienu laikā nav kļuvis par ierakstu bagātāks. Par Mūzikas Sirds nedēļas albumu jāizšķiras starp noslēpumainās apvienības SAULT albumu “Untitled (Rise)” un Fleet Foxes jaunāko veikumu “Shore”.

Raidījuma otrajā daļā sazvanīsimies ar kaimiņvalsts apvienības Molchat Doma vocalist Jegoru. Post-punk žanra pārstāvji pēdējos mēnešos guvuši vērā ņemamus sasniegumus – grupa noslēgusi līgumu ar Amerikas leiblu “Sacred Bones”. Pavisam drīz Molchat Doma izdos savu trešo albumu “Monument” un dosies turnejā uz Meksiku.

Ziņās atkal pieskarsimies pandēmijas sekām uz mūzikas industriju un kāda mūziķa prātu. Gaidām pirmo “vēsturisko” filmu par neatņemamu Lielbritānijas mūzikas šķautni – grime žanru. Komentēsim, ko tieši nozīmē Kanje Vesta pagājušās nedēļas izgājieni un parunāsim par to, kādēļ Fat White Family vokālists uzskata, ka grupa IDLES “reprezentē sliktāko par laikmetīgo kultūrpolitiku”.