Šodienas "Mūzikas Sirds" raidījums būs vairāk vērsts uz septembra pirmajā pusē izdotajām platēm, jo pirms nedēļas klajā nāca uzreiz trīs lieliski, kritiķu augsti novērtēti albumi ar vienu kopēju iezīmi - tie viscaur uzbur vasaras un ballīšu atmosfēru.

Centrā noteikti būs jaunākais īru mūziķes Roušīnas Mērfijas ieraksts "Hit Parade", ko mūziķe radījusi kopā ar vācu producentu DJ Koze, turklāt, katram atrodoties savās mājās. Vairāki ietekmīgi mūzikas žurnālisti jau to paspējuši nodēvēt par labāko Mērfijas nu jau vairāk nekā 20 gadu karjeras laikā, pati mūziķe to tikmēr dēvē par savu "priecīgāko ierakstu".

Ar jaunu plati, ievērojot pēdējo gadu tradīciju "jauns albums ik pēc 4 gadiem", Mančestras duets The Chemical Brothers jaunākajā albumā "For That Beautiful Feeling" šoreiz ir pamanījies gan saglabāt savu sīksti skābo house/techno skanējumu, gan papildināt ar jaunām niansēm, piemēram, psihodēliskām trip-hop skaņām, albuma B pusi atverot jau minētajai vasaras ballīšu noskaņai.

Tāpat šim izpriecu ierakstu pulkam varam pielikt divreiz Latvijā pabijušās grupas The xx vokālistes Romy debijas solo ierakstu "Mid Air", kas savukārt atdod cieņu 90. gadu pop-house noskaņām, piepalīdzot tādiem producentiem kā Fred Again.., Stuart Price un grupas biedram Jamie xx. Albums, kas ceļo kaut kur starp eiforiju un melanholiju un, citējot pašu mūziķi, ir "mīlestības vēstule kvīru klubiem", kuros Romija smēlusies iedvesmu, sperot pirmos soļus mūzikā.

Raidījuma otrajā daļā telefoniski sazināsimies arī ar jaunās LGBT+ kustības "Neons" pārstāvi Paulu Zvejnieci, lai uzzinātu, kam veltīta šī kustība, kādi ir tās mērķi un plāni, un parunātu par to, kas gaidāms atklāšanas pasākumā "Skapī" jau 20.septembrī.

Neizpaliks arī mūzikas ziņu apskats un nedēļas labāko singlu esence.

Studijā - Žagars & Roze.