Šonedēļ “Mūzikas Sirds” vairāk pievērsīsies latviešu mūzikai.

Vakar ar eksplozīvu debijas albumu "Not Your Typical Fairytale" klajā nāca pašmāju elektroniskās mūzikas producente Vultura, savukārt šodien savu jaunāko un, iespējams, karjeras spēcīgāko albumu "Visurgājējs" izdevis reperis Rolands Če. Ar abiem māksliniekiem būs arī īsas telefonintervijas un, protams, ieskats pašos albumos.

Tāpat jaunus singlus izdeva jaunais popmūziķis Patriks, kā arī pieredzējusī latgaļu grupa Bez PVN, ar kuras solistu Kristapu Rasimu arī sazināsimies ar telefona starpniecību.

Mūzikas ziņās parunāsim par krievu grupām, kuras atteikušās sniegt koncertus Krievijā, ja uz skatuves būs uzlikts fašistikā režīma Z burts, uzsauksim tostu vienam ASV reperim par jaunu rekordu vinila pārdošanas jomā, pieminēsim divus aizsaulē aizgājušus mūziķus, kā arī parunāsim par dokumentālajām filmām. Nedēļas

Albuma godā šoreiz grupas IC3PEAK grupas jaunākais ieraksts “Kiss of Death”. Grupas, kura bija viena no pirmajām, kas skaļi iestājās pret Krievijas asiņaino mēģinājumu okupēt Ukrainu, koncerts notiks jau šo piektdien klubā “Melnā Piektdiena”.

Radio pirmatskaņojums arī Ukrainas grupas The Hardkiss jaunākajam singlam “Як ти”, ko latviski varētu tulkot kā “kā tev klājas”.