2023. gada pirmo raidījumu atklāsim ar iepriekš nepiedzīvotu notikumu MS vēsturē. Atim un Dacei uz ētera sākumu pievienosies mūzikas žurnālists Uldis Rudaks ar unikālu skaņdarbu, kas tiks pārraidīts radio viļņos ar vinila plašu atskaņotāja palīdzību. Uldis arī ir viens no žūrijas locekļiem "Zelta Mikrofons" balvai, kas šajā ceturtdienā izziņoja 2023. gada nominantus. 
 
Raidījuma otrajā pusē ciemos sagaidīsim Uģi Krastiņu, kurš pazīstams arī kā Ug Ug Ugg Ugg un trešdaļa no apvienības "STABS". Uģis pērn bijis viens no ražīgākajiem vietējiem mūziķiem. Pats paguva izdot 5 albumus: "Izlasīte (demo)", "Pusmūža krīze,kas ilgst pusi mūža", "NAKTHTTPS", "Krīze" un "Seržants Bēda". Uģis daudz laika arī pavada "Barona Buduārs" studijā, strādājot pie citu zināmu un mazāk zināmu alternatīvo mūziķu daiļrades. 

Mūzikas ziņās atcerēsimies Džefu Beku, noklausīsimies pāris svaigus singlu, kā arī ielūkosimies 2023.gada pirmo nedēļu albumos, no kuriem pagaidām visaugstākos novērtējumus dabūjis brit-pop grupas Supergrass solists Gaz Coombs, bet pievērsīsim uzmanību arī Ziemassvētku laikā izlaistajam MIKE miksteipam "Beware of the Monkey", kurš arī ir ļoti atzīts kritiķu vidū.