Kā jau tas nereti notiek, jūlijā atrodoties atvaļinājumā, raidījums "Mūzikas Sirds" kādā brīdī izdomā pārsteigt ar negaidīto jeb pārsteiguma pārraidi. Šoreiz tā būs īpaša.

Pēc ļoti daudz gadu pārtraukuma uz skatuvēm dažādās Latvijas pilsētās apvienošanās koncertos kāps viena no leģendārākajām Latvijas grupām - Zodiaks, tās oriģinālajā sastāvā. Tādā, kādu mēs to atceramies no Atmodas laikiem, kad allaž baltā ģērbies Zigfrīds Muktupāvels kopā ar Maiju Lūsēnu izpildīja tādas neaizmirstamas dziesmas kā "Taisnība", "Vējš", "Mirušais Gadsimts" un daudzas citas.

Ciemos šajā īpašajā raidījumā būs tieši Zigfrīds Muktupāvels - mūziķis (šobrīd vairāk raidījumu vadītājs), kurš tajā laika posmā sev ierasto vijoli nomainīja ar spēcīgo vokālu un savā ziņā Zodiaks līdera - vēstījuma funkciju.

Runāsim gan par Zodiaks uzvaru "Liepājas Dzintarā", gan par Atmodas laiku, gan par Dzintaru koncertzāli, gan par minētajām dziesmām, gan arī par šodien aktuālām tēmām - RuZZijas iebrukumu Ukrainā, salīdzinot to ar mūsu brīvības alkām atbrīvoties no Austrumu kaimiņu apskāvieniem Zodiaks ziedu laikos, gan, protams, gaidāmo koncertturneju, kura ar uzstāšanos Jēkabpilī sāksies jau rīt, 15.jūlijā.