Radio NABA 2020. gada Top 100 par radio klausītāju favorītiem atzīta 2003. gadā Kanādā, Monreālā dibinātā indie roka apvienība “Wolf Parade” ar kompozīciju “Julia Take Your Man Home” un pašmāju pankmūzikas klasiķi, muzikālā apvienība “Inokentijs Mārpls” ar kompozīciju “Cilvēki mirst”. Radio NABA gada Top 100 ir viena no senākajām Radio NABA tradīcijām, kas jau 18 gadus pēdējā darba dienā apskata klausītāju klausītākās kompozīcijas no Radio NABA ārzemju Top 25 un pašmāju Top 10.

Top 100 pirmo vietu ieņem indie roka grupa no Monreālas “Wolf Parade” ar kompozīciju “Julia Take Your Man Home”. Jāatzīmē, ka “Wolf Parade” dalībnieks Dan Boeckner ar savu projektu “Handsome Furs” vairākkārt ir viesojies Latvijā, t.sk klubos Depo un Nabaklab.

Savukārt  godpilno Top 25 otro vietu ieņem pašmāju pankroka muzikāla apvienība “Inokentijs Mārpls” ar kompozīciju “Cilvēki mirst”.

Tāpat Topa trešajā vietā pašmāju indie roka apvienība “Stūrī zēvele” ar kompozīciju “Labvakar”.

Pirmajā topa desmitniekā iekļuvušas arī tādas muzikālās apvienības kā “Kasetes” ar kompozīciju “Dialoge” (5. vieta) un turbofolka/ska apvienība “Oranžās brīvdienas” ar kompozīciju “Es Tevi uzsperšu gaisā” (8. vieta), kā arī apvienības no Kanādas, ASV, Lielbritānijas, Skotijas, Baltkrievijas un Krievijas - Austra, Future Islands, Arab Strap, BarRokka, Boriss Grebenščikovs.

Abos Radio NABA topos 2020. gada laikā iekļautas  402 aktuālas kompozīcijas, no tām 40% ir Latvijas izpildītāju darbi. Topā pārstāvētas dažādu stilu kompozīcijas, kā arī plašs valstu un valodu spektrs. Par kompozīcijām klausītāji atdevuši gandrīz 40 tūkstošus balsu. 

Ar Radio “NABA”  klausītāju iecienītākajām kompozīcijām astoņu stundu garumā iepazīstināja radio instruktori Jānis Vuguls, Elīza Daine, Kaspars Eglītis un Atis Žagars. 100 labāko dziesmu sarakstā iekļautas kompozīcijas, kas pabijušas Radio NABA  “Top 25” un “Top 10 LV” visa gada garumā. Jau trešo gadu tika organizēta prognožu spēle, kurā bija iespējams klausītājiem noteikt tās kompozīcijas, kuras ierindosies pirmajās trīs vietās. Diemžēl šoreiz klausītājiem neizdevās uzminēt topa uzvarētājus.

2019. gadā Radio NABA klausītāju atzītākā ārvalstu mākslinieku dziesma bija Blank Mass ar kompozīciju “House vs House”, savukārt no Latvijas izpildītājiem – Juuk ar kompozīciju "Ar labu pamācību balāde…”.

Radio NABA Top 100 apkopojums.

Radio NABA 2020 Top 100 Spotify plejliste.