Latvijas Radio 6 – LU Radio NABA FM 95.8 piedāvās tradicionālo aizejošā gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu „Top 100”, kas veidots atbilstoši radio klausītāju balsojumam visa 2015. gada laikā.

Radio NABA ir vienīgais radio Latvijā, kas piedāvā tik plašu un daudzveidīgu jaunākās mūzikas topu gada noslēgumā, vienuviet apkopojot svaigākos un klausītāju novērtētākos skaņdarbus. Programma būs klausāma FM 95.8 Rīgā un tās apkārtnē, bet visur citur portālos Naba.lv, LSM.lv un mobilajās lietotnēs.

Kā ierasts, gada pēdējā darbadienā tiks atskaņotas radio NABA 2015. gada klausītāju 100 iecienītākās dziesmas, kas pabijušas radio NABA „Top 25” un „Top 10 LV”. Ar populārāko kompozīciju simtnieku iepazīstinās radio NABA mūzikas instruktori Jānis Vuguls, Jānis Kazulis, Eduards Ozoliņš un Atis Žagars.

Radio NABA „Topi” ēterā skan katru nedēļu piektdienās, ik reizi tajā tiek iekļautas līdz pat astoņām jaunām kompozīcijām. „Top 10 LV” apkopotas jaunākās Latvijas izpildītāju kompozīcijas, savukārt „Top 25” paredzēts ārvalstu melodijām. Radio NABA “Topu” vairākus pēdējos gadus nemainīgi vada Atis Žagars.

Abos radio NABA topos 2015. gada laikā kopā pabijušas 386 aktuālas kompozīcijas, no tām 30% ir Latvijas izpildītāju darbi. Kopā par kompozīcijām klausītāji atdevuši gandrīz 32 tūkstošus balsu. Topā pārstāvētas dažādu stilu kompozīcijas, kā arī plašs valstu un valodu spektrs. Apkopojot rezultātus, tiek ņemts vērā balsu skaits, vieta un tas, cik nedēļas kompozīcija atradusies topa sarakstā.

30. decembrī radio NABA instruktori darbu sāks plkst. 10.00, bet gada vispopulārāko dziesmu pirmais desmitnieks būs dzirdams ap plkst. 17.00.

Iepriekšējo gadu „Top 100” saraksti atrodami sadaļā Top 100.

2014. gadā radio NABA klausītāju atzītākā ārvalstu mākslinieku dziesma bija Chinawoman spēlētā „Nothing to Talk About”, savukārt no Latvijas izpildītājiem - Martas Asinis ar „Labs Sākums”.