Holy Fuck - Free Gloss feat. Nicholas Allbrook [Last Gang]

Ir iznācis jauns singls un video no gaidāmā albuma “Deleter”. Iepriekš no šī albuma Naba Top25 jau ir skanējis singls “Luxe”. Ir izziņots arī albuma dziesmu saraksts, kur “Luxe” ir ierindota kā pirmā kompozīcija, bet šonedēļ aktuālais jaunums kā 4 kompozīcija albuma dziesmu secībā.

Šī dziesma ir arī vēlviens kobdarbs, kurā Holy Fuck sadarbojas ar Nicholas Allbrook, kurš zināms, kā grupas POND līderis, taču ir piedalījies arī tādos projektos kā “Electric Blue Acid Dogs”, “Allbrook/Avery”, kā arī piecus gadus bijis tūres sastāvā grupā “Tame Impala”.

Pati kompozīcija ir grupas virzība pretim deju mūzikai, kāda viņiem pašiem patīk.

Albums relīze gaidāma janvāra vidū un to iespējams iepriekš pasūtīt vinila un CD formātos.

Shopping – Initiative [FatCat Records]

Ir izsludināta “All Or Nothing” albuma relīze 7. februārī un no tā Radio Naba Top25 skan singls “Initiative”. Shopping ir Apvienotajā karalistē bāzēta panku grupa ar politiska tematu motīviem to lirikās. Grupai izziņoti arī Ziemeļamerikas tūres datumi, kā arī tālākie Eiropas koncertu datumi maijā.

Kasetes – Pager [self released]

Pašmāju indie sintpopa grupa "Kasetes" nākusi klajā ar jaunu singlu no drīzumā gaidāmā albuma. Dziesma "Pager" ir viegli nostaļģisks stāsts par mīlestību laikā, kad mobilo telefonu vēl nebija. "Pager" ir otrais singls no jaunā albuma, pirmais singls "Like You" tapis sadarbībā ar mākslinieci MNTHA šāgada vasarā.

Grupu "Kasetes" brāļi Zagorski dibināja jau 2012.gadā Vaidavā. Vēlāk tai pievienojās Oskars Tupuriņš, un kopā mākslinieki ir radījuši dažādus remiksus populārām latviešu grupām, kā arī nākuši klajā ar debijas albumu "Jaunā kārtība" 2015. gada nogalē. Kopš tā laika grupa, kuras sastāvā ir Rūdolfs un Kārlis Zagorski, Oskars Tupuriņš un Jānis Liepiņš, cītīgi strādā pie jaunā materiāla un sadarbojas ar dažādiem latviešu izpildītājiem.

Imants daksis – Maigais skatiens [Naba Music // Melo Records]

Radio Naba mūzikas izlases “Skalbe.Dzirnavās” latviešu mūzikas Top10 piedāvā Imanta Dakša kompozīciju “Maigais skatiens”. Vienlaicīgi ar kompozīcijas iekļaušanu Radio Naba topā, tāpat kā iepriekšējām kompozīcijām, tiek publicēts arī liriku video.