Kolektīva indivīdu masa - Pa Saka [self released]

Šonedēļ kā viens no vietējiem jaunumiem pieteikts Kolektīvās Indivīdu Masas skaņdarbs “Pa Saka”. Kolektīva indivīdu masa ir grupa, kas radusies Madonā. Sastāvā: Andris Buikis, Sandis Vāgners (MC VC KOKX) un Ilvars Vītoliņš. Šo un vēl citus apvienības mūzikas video iespējams noskatīties TV Maskava YouTube kanālā.

ISMS – Hipsterjugendi [self released]

Andra Grandberga solo projekts ISMS piedāvā sociālkritisku kompozīciju “Hipsterjugendi”. ISMS BandCamp vietne https://agrpr.bandcamp.com.

Cordload - Journey [self released]

Projekta Cordload  nosaukums radies 2019.gada sākumā kā joks, izmantojot vārdu ģeneratoru. Mūzikas producēšana sākusies jau 2005.gadā ar ģitārspēles apgūšanu. Projekts iespaidojies no videospēļu un filmu mūzikas, kas radīta līdz 2000.gadu sākumam. Pārsvarā top instrumentāla elektroniskā mūzika. 

Jackie Lynn - Casino Queen [Drag City]

Ārzemju mūzikas TOP25 jaunumos šonedēļ jauns singls no Jackie Lynn. Jackie Lynn ir Haley Fohr izdomāts alter ego tēls. Viņas 2016. gada izdotais “Jackie Lynn” nosaiktais debijas albums stāstija par Jackie dzīvi, kas tagad turpināsies jaunajā, aprīlī gaidāmajā albumā “Jacqueline”.

Katie Gately – Waltz [Houndstooth]

Katie Gately izziņojusi albuma “Loom” izdošanu 14. februārī un piedāvā tajā ielūkoties caur singla “Waltz” videoklipu. Dziesma ir iedvesmota no viņas mātes iemīļotā mākslinieka Leonard Cohen dziesmas “Take this Waltz”. Šī dziesma “pa apli” skanēja viņas mātes pēdējās dzīves dienās, kad viņas veselības stāvoklis sāka pasliktināties. “Waltz” ir dramatisks emocionāls un tumšs skaņdarbs.

Sorry – More [Domino Recording]

Sorry šonedēļ TOP25 ar kompozīciju “More” un paziņo, ka gaidāmais albums “925” iznāks šī gada martā. Grupas pamatsastāva duo strādājot pie šī albuma sadarbojās ar producentu James Dring, kura portfolio ir sadarbības projekti ar Gorillaz un Nilüfer Yanya. Sorry izziņojuši arī tūres datumus koncertiem Eiropā un ASV.

Chromatics – Toy [Italians Do IT Better Music]

Chromatics izdod jaunu singlu “Toy”, kurš izdots 3 dažādās versijās. Singls seko negaidīti izdotajam pagājušā gada “Closer TO Grey” albumam.

Nap Eyes - Mark Zuckerberg [Jagjaguwar]

Marta beigās Nap Eyes laiž klajā savu EP “Snapshot Of A Beginner”, taču tagad saviem klausītājiem piedāvā singlu ar nosaukumu, kurš lieliski piesaista uzmanību - “Mark Zuckerberg”. Grupai ir izsludināta arī ASV tūre, kurā tā dosies kopā ar Destroyer (kuri arī prezentēs savu jaunāko EP). Jaunajam singlam izveidots arī 3D animācijas tehnikā viedots videoklips, kurā grupas dalībnieki attēloti kā spoki.