Saruna par gaidāmo Icebreakers. Studijā Māra Birzniece LU studentu Biznesa inkubatora kopienas vadītāja.

Icebreakers ir studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls ikvienam studentam un jaunietim, kuram interesē uzzināt dažādu nozaru aktualitātes ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, iepazīt pieejamos atbalsta instrumentus savas biznesa idejas attīstīšanai, kā arī satikt citus līdzīgi domājošus un aktīvus studentus no visas Baltijas. Šogad tas norisināsies 9.oktobrī visas dienas garumā tiešsaistē, kas nozīmē, ka apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt visus piedāvātos labumus, pieslēdzoties festivālam attālināti - no jebkuras vietas. Dalība festivālā ir bezmaksas, taču iepriekš ir jāreģistrējas icebreakers.lv.
Šogad festivālā būs iespēja satikt labākās Latvijas un Lietuvas augstskolas, runātājus no Latvijas un Eiropas, izmantot iespēju un pieteikties 10 000 EUR grantu konkursam, reģistrēties dažādām praktiskajām darbnīcām, izpētīt expo zonu un tās piedāvājumus, kā arī sekot līdzi un iesaistīties festivāla iesildošajos pasākumos, kuri sāksies jau 28.septembrī.
Šī gada tēmas - attālinātā izglītība, darbs un dzīve, kosmoss, dezinformācija, biobankas un lielie dati, mākslīgais intelekts, radošais bizness, dizaina domāšana un daudzas citas.
Festivālu rīko Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubators ar ERAF līdzfinansētā projekta Nr. 1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” atbalstu.