Viesos mūziķis Juris Kaukulis. Juris zināms kā rokgrupas "Dzelzs vilks" dibinātājs, solists un galvenais mūzikas un tekstu autors. Pagājušogad grupa svinēja savu 25. gadskārtu un laida klajā savu labāko dziesmu izlasi / dubultalbumu "Dziesmas pilnmēness naktī". 1991. gadā Mālpilī dibinātā grupa “Dzelzs vilks” izdevusi 13 studijas albumus, saņēmusi sešas Mūzikas ierakstu gada balvas un vairākās balvas nominācijas, radījusi dziesmas teātra un laikmetīgās dejas izrādēm, un joprojām ir viena no pieprasītākajām latviešu rokgrupām gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām.

Paralēli "vilku" darbībai, Juris ir viens no folkgrupas "JJO" (Jauno Jāņu Orķestris) dalībniekiem, kas latviešu dainas lieto kā pamatu, lai radītu jaunu oriģinālmūziku – svaigu popa, roka, tautas un elektroniskās mūzikas savienojumu. Šī gada aprīļa beigās grupa laida klajā savu otro studijas ierakstu "Ieviņa", kurā iekļautas 12 dziesmas, kas balstītas latviešu tautasdziesmu četrrindēs, to unikālajā pantmērā un raksturā. Tie ir daudzveidīgi stāsti par cilvēku attiecību nereti mulsinošajām gaitām - pilni mīlas un kaislību, skumju un prieka. Oktobra beigās grupa publicēja savu janāko singlu "Saule brauca debesīs",  kas ir viena no dziesmām, kuras tapušas īpaši Rozes Stiebras jaunajai animācijas filmai ar tādu pašu nosaukumu. "Viena no filmas lielākajām vērtībām ir pašas Rozes izvēlētie dainu vārdi, kas kļuva par dziesmu pamatu. Tie skan cauri varoņu piedzīvojumiem kā pārpasaulīgs, bet mīļš latvju senču korītis. Tituldziesma ir reizē jaunākā un vecākā dziesma visā filmas skaņu celiņā, ko tagad nododam klausītāju vērtējumam" komentē Juris.

Raidījumā klausīsimies Jura izvēlētās dziesmas, kā arī stāstus, kas saistās ar Jura bērnību, iedvesmas avotiem, "Dzelzs vilka" un "JJO" darbību, kā arī citām tēmām.

Spēlētās dziesmas:

1. Jauno Jāņu Orķestris - Saule Brauca Debesīs
2. Echo and the Bunnymen - The Killing Moon
3. Nick Cave & The Bad Seeds - Fifteen Feet Of Pure White Snow
4. Alis P - Tapešu iela
5. Handsome Furs - What About Us