Jaunā raidījuma "Riga Biit Me" mērķis ir veicināt vinila kultūras attīstību Latvijā. Lai to paveiktu, pirmais deju un elektroniskās mūzikas vinila ierakstu veikals pilsētā “Riga Biit Me” katru mēnesi dalīsies ar dažādu žanru un stilu  ierakstu izlasi. Raidījums tiks veidots gan no latviešu mūziķu ierakstiem, gan no ārvalstu mākslinieku darbiem un mūzikas ierakstu leiblu jaunumiem. “Riga Biit Me” vadītāji jūs iepazīstinās ar dažādu paaudžu un kultūru māksliniekiem no visas pasaules.

Raidījuma veidotājs un iedvesmotājs - Archil Mamporia (“Riga Biit Me” veikala izveidotājs).

Charch (Archil Mamporia) ir mūzikas kolekcionārs un dīdžejs no Gruzijas, kurš pašlaik dzīvo Tallinā. Lielā mīlestība un kaislība pret vinila ierakstiem ar laiku viņu ir novedusi līdz tagadnes realitātei, kurā viņš  ir sava “Biit Me Riga” vinila ierakstu veikala veidotājs Rīgā. Kopš 2000. gada sākuma viņš ir aktīvs rietumu mūzikas kultūras pētītājs, kurš ir gatavs dalīties ar savām zināšanām un gaumi ar citiem vietējā mūzikas ekosistēmā.

Raidījuma balss - Sofija Zaiceva (“Biit Me Riga” komandas pārstāve).

Raidījums skanēs reizi mēnesī pirmdienās plkst. 22.00.

Programmā:

Inre Kresten Grupp - Dorisk Ordning
Misha Panfilov - Hommik
Feater - Yag'tze
NSRD - Ziemeļbriežu pajūgā pa Rīgas jūras līci
Ramzi - Attack
Frank Hatchrtt - Dance Dance Dance Dance
Kokoroko - Adwa
Kit Sebastian - Durma
Omma ‎– 1905
Shanti Celeste - Sesame
Hhnoi - Samarqand
Andrei Oid - Youtubia
Khotin - Alla's Scans
Karya - Muz Ze Skla

Visi šie ieraksti ir pieejami Riga Biit Me veikalā Ģertrūdes iela 3 un interneta veikalā EJ.UZ/BIITME. Sekojiet veikalam Instagram lietotnē BIITMERIGA un FB: BIITMERIGA, lai nepalaistu garām iknedēļas jaunieguvumus un aktuālās ziņas!