Šoreiz raidījumā divi viesu miksi. Studijas viesis Nina Elektrichka piedāvās viesu miksu, kā arī sniegs ieskatu 8. marta pasākumā YIN, kas norisināsies Autentikā un tiks veltīts sieviešu radošajai darbībai. Zināms, ka sieviete ir radīšanas simbols, sinonīms radošai enerģijai - daudzveidīgai un neierobežotai pašizpausmei un radīšanas procesiem, kas vieno un viens otru papildina. YIN pasākumu sērijas pamatdoma apvienot personības - vizuālās un video mākslinieces, mūziķes, Dj un producentes.

Raidījuma otrajā daļā piedāvājam noklausīties šonedēļ tapušu CTyK sērijas kuratora Elvi Soulsystems ierakstu, kurā diskžokejs pusstundas laikā mēro ceļu no Lediņa līdz enigmātiskā dueta ELVI/DUNIAN neizdotam skaņdarbam. Tāds kā Latvijā tapušas dažādu laiku mūzikas mini-mikss. 

Sestdien, 2. martā kluba ONE ONE notikumu sērijas CTyK ietvaros uz Rīgu dodas lionietis Saulk Regurk, kura izdevniecības paspārnē nule iznākusi Hardija Lediņa plate "Tiny Crabs of Deep Waters". Tā ir pirmā reize, kad šis materiāls tiek izdots vinilā. CTyK ietvaros janvārī Rīgā viesojās beļģu izdevniecības STROOM dibinātājs un dīdžejs Nosedrip, kurš NSRD daiļradi izdevis izlases formā. Saulk Regurk pieeja ir citāda – viņš izdod Lediņa albumu tieši tādā formā, kādā mākslinieks to savulaik radījis. Kāda ir jaunā mūzikas zintnieka pieeja diskotēkai – to varēsim pieredzēt sestdien.