Ceturtdien,  20. jūlijā, 16:00 radio NABA viļņos būs dzirdama intervija ar dāņu dāmu DJ trio Apeiron Crew, kas šajā pašā vakarā (19:00) ar četras stundas ilgu DJ setu uzstāsies uz Kalnciema ielas brīvdabas skatuves. Pasākums un intervija notiek „Skaņu meža” koncertsērijas ”Ziemeļnieces eksperimentālajā mūzikā” ietvaros.

Apeiron Crew ir Kopenhāgenā dibināts dāmu DJ trio, kurā ietilpst dānietes Sāra Svanholma (Sara Svanholm) un Simona Ūstere (Simone Øster), kā arī Emma Bleika (Emma Blake) no Skotijas. Visas trīs darbojas arī solo ar pseidonīmiem Smokey, Mama Snake un Solid Blake. Trijotne kopš 2014. gada ir atzīti dīdžeji Kopenhāgenas deju mūzikas pagrīdē, un to ir veicinājusi gan ar savu rezidenci klubā Culture Box, gan ar piedalīšanos neoficiālos deju mūzikas pasākumos un ar regulāriem setiem radiostacijās.

Apeiron Crew DJ seti ir veidoti starpjoslās starp advancētu tehno un hausmūziku, elektro vai hip-hopu, kas visbiežāk tiek atskaņots no Kopenhāgenas neatkarīgajos mūzikas veikalos iegādātām platēm vai ierakstiem, lai atspoguļotu šīs pilsētas mūzikas izdevniecību dažādās estētikas.

Interviju vadīs Elīza Āboltiņa.

Vairāk infor par pasākumu: http://www.skanumezs.lv/lv/2017/kalnciema-kvartala-uzstasies-dj-trio-apeiron-crew