Ceturtdien, 7.janvārī radio NABA pārraidīsim bernurita gadumijas antaloģiju, un tiešsaistes improvizāciju: Astrogrāfija – zvaigžņu ceļu kartogrāfijas stunda ar bernuritu.

Pl.20.00 Nabas studijā mainīgā kolektīva bernurits nemainīgie dalībnieki – Jēkabs Nīmanis un Maksims Šenteļevs atsauks atmiņā un ļaus klausītāju ausīm samanīt pērnos gadumijas ceļojumus plašajos skaņu laukos, kas tapuši ieturēti pašizkoptā Jaunās Vienmuļības starpžanru noskaņā. Sarunā, starpcitu, pieminot arī dažas izcilas personībās, kā Georgs Van Tassels un Dions Mak Gregors, kuri iedvesmojuši un virzījuši biedrus zvaigžnoto ceļu meklējumos.

Pl.21.00 tiešraidē taps šīs gadumijas skaņu piedzīvojums: Astrogrāfija, tiešsaistē sadarbojoties skaņumāksliniekim: John Grzinich (US/EST), Rostislav Rekuta (LV), Artūrs Punte (LV), Jēkabs Nīmanis un Maksims Šenteļevs (LV). Gaidāmais 2021. gada skaņu ceļojums ASTROGRĀFIJA paredzams, ka notiks ambient / drone / field recording / poetry / found sound / noise / musicue concrete žanros.

Pērnā 2020. gada paplašinātā kino ceļojums: HYPNOS, ar Ievu Balodi un Maksimu Šenteļevu, kas norisinājās starptautiskā kino festivāla TIFF ietvaros Tromso, Norvēģijā, apskatāms šeit: www.vimeo.com/396419083

Vairāk info:

bernurits.com

mixcloud.com/myym