Radio NABA ēterā būs dzirdams “Skaņu tilts: Sieviete mākslā. Daugavpils mākslas nakts”, kura ietvaros no 21.00 – 00.00 būs dzirdamas sarunas par un ap mākslu, reportāžas un intervijas ar Daugavpils mākslas nakts māksliniekiem un viesiem, kā arī dzirdama tematiska mūzika, kurā šoreiz dominēs sievietes.

Mākslas nakts ir interaktīvs, dinamisks un izaicinošs mākslas pasākums runājot par mākslu, aplūkojot mākslu, radot mākslu, izstaigājot un izstāstot mākslu, kas jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī, šogad ar tematisko ievirzi „Sieviete mākslā”. Skaņu tilts ir īpaša “saslēgšanās” ar šo notikumu radio ēterā. Skaņu tilta ietvaros būs dzirdamas sarunas ar māksliniekiem un radošo apvienību pārstāvjiem no Daugavpils un citām Latvijas pilsētām, kas ar saviem projektiem un idejām veido 4. Mākslas nakts daudzveidīgo notikumu programmu un mākslas telpu Daugavpilī, Daugavpils novadā un Latgalē kopumā.  Ar pilnu Mākslas nakts programmu var Marka Rotko centra Facebook.com lapā.

Skaņu tiltu veidos Radio NABA sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Radio NABA ētera programmu nodrošinās Anete Enikova, Andra Čudare, Ieva Nagliņa un Māris Skuja.