Sestdienas, 12. jūnija, vakarā no 19:00 līdz 22:00 Radio NABA programmā gaidāmi pavasarī dzimušā filosofijas žurnāla “Tvērums” otrā numura atklāšanas svētki ar īpašu muzikālo izlasi.

Vasara ir pienākusi, bet ziemas tumšā laika izmisums nekur nav pazudis un nekur arī nepazudīs, jo “Tvēruma” komanda šo sajūtu ir iekapsulējusi jaunajā vasaras numurā ar virstēmu “Izmisums”. Lai arī varētu šķist, ka tieši šobrīd mēs izmisumu izjūtam vistiešāk, tas, visdrīzāk, mums ir klātesošs visu laiku – kā daļa no cilvēka eksistences. Jaunie filosofi centušies notvert un izzināt gan pandēmijas laikā izjusto izmisumu, gan reflektēt par citām tā izpausmes formām mākslā, sociālajā vidē un pat personīgajā dzīvē.

Cerībā, ka ziemas un pavasara atstātās izmisuma rētas izbālēs vasaras saulē un tās skaistie vakari izstums nepatīkamās atmiņas, “Tvēruma” komanda aicina uz, iespējams, pēdējo iespēju ballēt attālināti pirms trīs bezrūpīgiem un (cerams) klātienes pasākumu pilniem mēnešiem. Būs kaut kas visām muzikālajām gaumēm – no senas un ne tik senas latviešu klasikas līdz pat vispasaules alternatīvās mūzikas biezokņiem. Viens gan ir skaidrs – dejot varēs.

Gatavošanās ballei noritēs visas dienas garumā - no 10:00 līdz 18:00 Vidzemes tirgū varēs satikt autorus un iegādāties jauno numuru, kā arī tikt pie kāda labuma no alus darītavas “Labietis”, kas parūpējusies par to, lai atklāšanas svētku kulminācijā un deju karstumā slāpes nebūtu šķērslis.

Dejo līdzi Radio NABA (95,8 FM, naba.lv) un pievienojies paralēli atvērtajai virtuālajai dejugrīdai platformā “Zoom”, lai vienotos kopīgā dejošanas pieredzē ar citiem. Dejo iekšā, slēpjoties no sabiedrības vērtējošajām acīm, vai iznāc ārā un baudi skaistu jūnija vakaru saulrieta krāsu ieskāvumā. Pagaidām vēl ar distanci.

Seko līdzi aktuālajai informācijai  “Facebook” pasākumā.