Radio NABA tiešraide no Starptautiskā mūzikas un mākslas festivāla "LABA DABA", radio ēterā 36h festivāla atmosfēra, koncerti un sarunas.

Radio tiešraides programmu atklās Digitālo brokastu superkomanda. Digitālo brokastu pavārs Artis un gurmāns Rihards sildīs pannas un plēsīs čaumalas Labai Dabai ieskanoties. Braucamlaikā no 17.00-20.00, ceļā uz Labu dabu ieslēdz Radio Naba un uzzini par festivāla aktualitātēm, dzirdi tos, kurus redzēsi uz skatuvēm, un nododies nenopietnām sarunām par tehnoloģiju pasaules nenopietnajiem stāstiem. Tava iknedēļas tehnoloģiju ziņu deva Labas dabas mērcē!

Klausies: Radio NABA FM 95,8 (Rīgā), naba.lv/tiesraide.lv, aktualitātēm sekot līdzi iespējams sociālo mediju kontos.

Latvijas radio 6 - LU Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides, studentijas un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā. Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas Latvijas Radio FM viļņos skan kopš 2002. gada 1. decembra. NABA ir radio cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Programmā klausītājiem pieejami vairāk nekā 50 regulāri raidījumi. Radio NABA kopā ar aģentūru "Pareizā ķīmija" ir festivāla "LABA DABA" rīkotāji jau 13 gadus.