LR 6 - LU Radio NABA ēterā 7. jūnijā būs dzirdams “Skaņu tilts: Daugavpils mākslas nakts”, kura ietvaros no 21.00 – 00.00 būs sarunas par un ap mākslu, reportāžas un intervijas ar Daugavpils mākslas nakts māksliniekiem un viesiem, kā arī tiks atskaņota tematiska mūzika.

Mākslas nakts ir interaktīvs, dinamisks un izaicinošs mākslas pasākums runājot par mākslu, aplūkojot mākslu, radot mākslu, izstaigājot un izstāstot mākslu, kas jau piekto gadu pēc kārtas norisināsies vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī. Skaņu tilts ir īpaša “saslēgšanās” ar šo notikumu radio ēterā. Skaņu tilta ietvaros būs dzirdamas sarunas ar māksliniekiem un radošo apvienību pārstāvjiem no Daugavpils un citām Latvijas pilsētām, kas ar saviem projektiem un idejām veido 5. Mākslas nakts daudzveidīgo notikumu programmu un mākslas telpu Daugavpilī, Daugavpils novadā un Latgalē kopumā. Ar pilnu Mākslas nakts programmu var iepazīties Rotko centra mājas lapā.

Skaņu tiltu veidos Radio NABA sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Radio NABA ētera programmu nodrošinās Anete Enikova, Māra Uzuliņa, Ieva Nagliņa un Vadims Pitlāns. Pasākuma programmā Rotko centra pagalmā paredzēta arī Radio NABA Dj programma.