7. jūlijā nedēļu noslēgs raidījuma “Portolāns” veidotāji Rūdolfs R. Vītoliņš un Mikus Solovjevs kopā ar vēsturnieku Mārtiņu Mintauru, bet ar muzikālu priekšnesumu uzstāsies Gatis Ziema, Kaspars Groševs un Andrejs Jastrebinskis ar projektu “Buer & Andromalius”.

“Buer & Anromalius” ir Gata Ziemas, Kaspara Groševa un Andreja Jastrebinska trio, kas ekspresīvā skanējumā sajauc dzīvos instrumentus kopā ar elektroniku.

Piecus darba dienu vakarus no 3. līdz 7. jūlijam Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA raidīs tiešraidē īpašu programmu no Sabiedrisko mediju Svētku studijas, Esplanādē. Tā svētku laikā kļūs par vienotu platformu Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un LSM.lv.  Sarunām, reportāžām, koncertiem un svētku dalībnieku priekšnesumiem, tā ne tikai ļaus klausītājiem pilnīgāk sajust svētku atmosfēru, bet arī būs vēl viena tikšanās vieta dalībniekiem un apmeklētājiem.

Radio NABA svētku studijas norisēm sekot līdzi būs iespējams Radio NABA FM 95,8 programmā, interneta tiešraidē un sociālo mediju kontos - Facebook un Instagram.

Tāpat tiešraidē no Svētku studijas Esplanādē vairāku dienu garumā skanēs gan Latvijas Radio 5 – Pieci.lv Rīta radio, gan dažādi LR1, LR2, LR3 un LR4 raidījumi. Gandrīz visu Svētku studijā notiekošo, kā arī Latvijas Radio raidītos svētku koncertus būs iespējams klausīties vienuviet – interneta radio kanālā “Svētku studija”, kas būs pieejams Latvijas Radio mobilajā lietotnē un internetā.