Raidījuma Studentu pietura speciālizlaidums un sarunas ar jauniešiem Dziesmu un deju svētkos, viesos BJIC "Skolēnu pils" jauniešu folkloras kopa "Kokle". Raidījumu vada Elīna Krēmere.

Raidījuma otrajā daļā muzikāls priekšnesums jauniešu folkloras kopas “Kokle” izpildījumā. “Kokle” darbojas Rīgas Skolēnu pilī un ir viena no viskuplākajām folkloras draugu kopām Latvijā. Šeit trijās vecuma grupās darbojas vairāk kā 50 bērnu un jauniešu. “Kokle” ir daudzpusīga grupa un savā pūrā ir sakrājusi gan visu Latvijas etnogrāfisko novadu tautas dziesmas, gan iemācījusies dziedāt tās vietējās izloksnēs un dziedāšanas manierēs. Jaunieši katrs pieprot vairāku tautas instrumentu spēli, muzicē un prot improvizēt. Māksinieciksā vadītāja: Dina Liepa.

Piecus darba dienu vakarus no 3. līdz 7. jūlijam Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA raidīs tiešraidē īpašu programmu no Sabiedrisko mediju Svētku studijas, Esplanādē. Tā svētku laikā kļūs par vienotu platformu Latvijas Radio, Latvijas Televīzijas un LSM.lv.  Sarunām, reportāžām, koncertiem un svētku dalībnieku priekšnesumiem, tā ne tikai ļaus klausītājiem pilnīgāk sajust svētku atmosfēru, bet arī būs vēl viena tikšanās vieta dalībniekiem un apmeklētājiem.

Radio NABA svētku studijas norisēm sekot līdzi būs iespējams Radio NABA FM 95,8 programmā, interneta tiešraidē un sociālo mediju kontos - Facebook un Instagram.

Tāpat tiešraidē no Svētku studijas Esplanādē vairāku dienu garumā skanēs gan Latvijas Radio 5 – Pieci.lv Rīta radio, gan dažādi LR1, LR2, LR3 un LR4 raidījumi. Gandrīz visu Svētku studijā notiekošo, kā arī Latvijas Radio raidītos svētku koncertus būs iespējams klausīties vienuviet – interneta radio kanālā “Svētku studija”, kas būs pieejams Latvijas Radio mobilajā lietotnē un internetā.