Sveicieni pirmdienā! Laiks skrien vēja spārniem, pat nemanīsi, kad būs jāpiesakās doktorantūrā vai jāklausās kārtējā “Studentu pietura”!

Cik daudz doktorantu pazīsti Tu, un cik daudzi no viņiem meklējuši savu zinātni ārvalstīs? Šodienas raidījumā parunāsim par nozīmīgu izglītības tēmu – kādēļ mūsu augstākās raudzes akadēmiskie speciālisti izvēlas studēt ārpus Latvijas un ko varētu darīt, lai uzlabotu doktorantūras kvalitāti tepat? Raidījumā pieskarsimies arī pilnīgi praktiskiem ieteikumiem, kas noderēs neatkarīgi no plānotās studiju vietas – cik vienkārši vai sarežģīti atrast sev interesējošo programmu, kā tajā tikt un ko vispār nozīmē doktoranta ikdiena?

Dalīties savā pieredzē un domās šodien aicināti trīs dažādu valstu un jomu doktoranti, katrs ar savu interesanto izglītības ceļu un izvēlēm, kas ievedušas šībrīža doktorantūras piedzīvojumā. Radio viļņos dzirdami:
Arkādijs Zvaigzne, Hārvarda Universitātes 3. gada doktorants izglītībā ar specializāciju izglītības programmu un politiku izvērtēšanā;
Katrīna Daila Neiburga-Vīgante, Tartu Universitātes programmas "Medicīna un sports" 2. gada doktorante;
un Deniss Aleksandrs Ševeļovs, Rīgas Stradiņa Universitātes programmas “Komunikācijas kultūra un multimediji” 3. gada doktorants.

Šādu doktorantu izlasi vienā laikā un telpā Tu vēl nebūsi saticis! Tādēļ ieslēdz Radio NABA 95.8 jau 16:00 un uzzini vairāk “Studentu pieturā” kopā ar mums!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Santa Katrīna Meikališa un Luīze Špaka.