Sveiciens pirmdienā, darba svētkos! Saulīte mūs lutina un aicina uz pelnītu atpūtu, tāpēc piesēdi un ieklausies šodienas “Studentu pieturā”!

Raidījuma pirmajā daļā pie mums studijā viesosies LU Karjeras centra konsultante un izaugsmes veicinātāja Dace Siliņa, ar kuru runāsim par tēmu, kas vairs nav aiz kalniem – karjeras iespējām vasarā! Dace pastāstīs par to, kā mainījies darba tirgus pēdējā laikā, kas ir studentiem draudzīgākās jomas īstermiņa darbam, kur un kā savu darbu atrast un kā sagatavot veiksmīgu CV. Pēc šīs sarunas būsi gatavs pieteikties!

Otrajā raidījuma daļā atskatīsimies uz tikko aizritējušo pasākumu “Studenta kurpēs” kopā ar studentēm Kseniju Ruņenieci no LU BVEF un Loru Graudu no LU SZF, kas abas pasākuma ietvaros uzņēma skolēnus zem sava studenta spārna. Parunāsim par Studenta kurpju pasākuma konceptu, kas tad šī pasākuma ietvaros īsti notiek, un īpaši par meiteņu stratēģijām skolēnu ‘izklaidēšanā’ – kā organizēt savu dienu, esot vistiešākajā veidā LU un savas studiju programmas vēstnesim?

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Laura Luīze Dumbre, Krista Kīna un Santa Katrīna Meikališa.